SVĚT KŘÍDEL

Nakladatelství letecké literatury

Historie, letectví, letadla

letecká výzbroj a osobnosti

Nakladatelství letecké
a válečné literatury

››› Prohlídni naše typy

Zápisník Aero Log Book


Autor:    

Rok vydání: 2019

ISBN: 978-80-7573-048-0

Skladem: ano

Cena: neuvedena

Formát:

Originální Zápisník Aero Log Book o historii i pro budoucnost létání, která může nabídnout mnoho překvapení. Hledá se 1000 dětí co rády letí.
CO? Dárek k výročí 100.let československého letectví přímo do vaší létající rodiny nebo rodiny nadšenců jakéhokoliv způsobu létání.
KDO? Máte pro vás a vaše děti něco jako návod i otázky o hraní a poznávání světa létání a vaší vlastní rodinné i československé historie.
KDY a KDE? Zápisník Aero Junior můžete použít různě. Je podobný získávání odznaků, turistickým deníkům, rodinné kronice, sbírce typových a pilotních průkazů, čtenářskému deníku, letadlové knize a obsahuje i zápisník letů.
Kam touto publikací míříme? Samozřejmě na nejmenší letce. "Historii píšou vítězové" a v naší nabídce je mnoho knih o historii, technice a samozřejmě i učebnic. Vy potřebujete tu vlastní - rodinnou.
PROČ? Zkuste zmapovat vlastní příběhy a vypátrat legendy své rodiny a všechny typy letadel a létajících strojů napříč několika generacemi. KDYŽ.. dojdou volné listy papíru? Vložte nové a nebo založte nový pro další pokračování.
ZA CO? Jen tak nebo Kdo se rozhodne jít se Zápisníkem ještě dál, tak se může jednou do roka zapojit do velkého losování o ceny v podobě setkání se zajímavými leteckými osobnostmi, profesemi a splněnými dětskými sny.
S KÝM? Vítejte v české dětské bráně do světa létání, kterou otevírají inspirace od leteckých rodičů a jejich přátel.